Rreth nesh

Longkou Shuangji mekanike Equipment Co, Ltd, është profesional në prodhim PSP fletë shkumë (bordi KT) nxjerrje linjë, vakum plotësisht automatike formimin e makinës, prodhimit EPE fletë shkumë linjë, EPE shkumë fletë film laminating makine, EPE fletë shkumë / trashje makinë film, riciklim granulators, shkuma EPE net nxjerrje Line, tub EPE shkumë / shufra nxjerrje Line, Veza linjë prodhimi tray.

Produktet janë shitur të nxehtë si në tregjet e brendshme dhe jashtë vendit. Prodhimi ynë ka një treg të mirë në më shumë se 100 vende dhe rrethe, për shembull, Amerika, Britania, Gjermanisht, Italia, Rusia, Irani, Kanadaja, India, Portugalia, Kili, Iran, Lituania, Fiji, Vietnam, Bangladesh, Pakistan, Brazil , Australi, etj, dhe për të fituar reputacion të lartë nga investitorët të dy në shtëpi dhe jashtë vendit.

SGM

Që të gjatë, kompania ka aderuar në konceptin e "njerëz të orientuar, Shkencës dhe Teknologjisë Innovation, Krijimi i pari në klasë Brand", dhe të armatosur me frymën dhe mendohet "Duke qenë më të shpejtë, më të fortë dhe më të larta", duke siguruar më të mirë zgjidhjet e përgjithshme automatizimi për konsumatorët, më të thjeshtë, më profesionale dhe humane, dhe pjesa e sotme arritjet shkencore dhe teknologjike me klientët Shuangji Mekanike Equipment Co, Ltd sinqerisht mirëpritur miqtë e gjithë bota për të vizituar fabrikën tonë.

Avantazhi kompani

Longkou Shuangji Machinery Equipment Co, Ltd ka qenë e përkushtuar në hulumtimin e paketimit makineri për më shumë se 20 vjet. Ne kemi punëtori më të madh të përpunimit në industrinë e, të importuara përpunimit të qendrave të caktuara më shumë se dhjetë, të personelit teknik me cilësi të lartë, integrimin e teknologjisë së lartë të inteligjencës, procesi shkencor, për të siguruar cilësi të lartë dhe performancë të lartë e komponentëve të ndryshëm. Ne të përqëndrohet në çdo detaj të prodhimit dhe të përpunimit për të siguruar që klientët të siguruar kosto-efektive të lartë, besueshmërisë së lartë dhe pajisje saktësi. Përpiquni të bëhet një ndërmarrje në klasë të parë në fushën e pajisjeve të paketimit, të sigurojë klientët me teknologjinë më të mirë, cilësi më të mirë, shërbimin më të mirë, më çmim të arsyeshëm.


WhatsApp Online Chat !