Automatik Flakshëm plastike Food Container Making prodhuesit makinë dhe furnizuesit | Shuangji

Automatik Flakshëm plastike Food Container Making Machine

Përshkrim i shkurtër:

Kjo formimin dhe prerje makinë inkorporuar projektuar nga kompania jonë është i gjithë-fuqishëm. Mënyra kryesore është vakum formimin, si dhe shtypi formimin dhe formimin sintetik. Ajo mund të përdoret për formimin e llojeve të fletë plastike. Kjo makinë miraton kontrollin e PLC, ajo ka grupi ka stabilitet të besueshme, zonë të madhe formimin, të prodhimit të lartë dhe shkallë automatike.


Detail Product

Product Tags

PS ushqim të shpejtë duke e bërë enë makinë

Përmbledhje

Quick Details:
Lloji Përpunimi: Plastic Machine Thermoforming
Industries zbatueshme: Prodhim bimëve
Gjendja: New
Lloji i Produktit: Box Fast Food
Vendi i origjinës: Shandong të Kinës
Brand Name: Shuangji
Voltage: 380V, 50Hz
Fuqia (W): 168 kW
Dimension (L * W * H): 12000 * 2000 * 2600 mm
Pesha: 15 t
Certifikimi: CE
Garanci: 1 Viti
Pas shitjes shërbimi kusht: Jo pas-shitjes shërbimi, mbështetje Video teknike, pjesë të Lira këmbimi, instalimin fushë, komisioneve dhe trajnim
Furnizimi Aftësia
Furnizimi Aftësia: 100 Set / vë në vit

Packaging & dorëzimit

Paketimi Details: eksporti paketim standarde koha Lead: Sasia (Sets) 1 - 1> 1 Est. Koha (ditë) 50 të negociohet

avantazhet e produktit

Kjo formimin dhe prerje makinë inkorporuar projektuar nga kompania jonë është i gjithë-fuqishëm. Mënyra kryesore është vakum formimin, si dhe shtypi formimin dhe formimin sintetik. Ajo mund të përdoret për formimin e llojeve të fletë plastike. Kjo makinë miraton kontrollin e PLC, ajo ka grupi ka stabilitet të besueshme, zonë të madhe formimin, të prodhimit të lartë dhe shkallë automatike. Makinë mund të kryesisht formimin PSP materiau bl e cila është përdorur për enë të prodhuar ushqim, tabaka, tas, filxhan etj formimin, prerja, stacking janë bërë në të njëjtën makinë, duke kursyer të punës, përmirësimin e efikas, vijuese intensitetin e punës dhe uljen e kostos të prodhimit. procesi i prodhimit është për të vënë fletë shkumë në formimin e makinës, dhe produkt dhe humbje do të dalë nga pjesa e pasme.

parametri kryesor i plotësisht automatike formimin dhe prerje makinë inkorporuar

model njësi SG-600 SG-1100 SG-1380
Zona Max.forming mm 600 * 1000 1000 * 1100 1100 * 1380
Max.forming thellësi mm 70 80 100
efikasitetin e prodhimit S / myk 3-5 3-5 3-5
formimin presioni T 12 15 15
fuqia ngrohje kw 70 108 142
Fuqia totale (përafërsisht) kw 120 168 204
Pesha totale (përafërsisht) T 8 15 16
madhësia e përgjithshme (L x W x H) m 10 x 1.6 x 2.6 12x2x2.6 15 x 3.6 x 2.58

avantazhet e produktit

Kjo formimin dhe prerje makinë inkorporuar projektuar nga kompania jonë është i gjithë-fuqishëm. Mënyra kryesore është vakum formimin, si dhe shtypi formimin dhe formimin sintetik. Ajo mund të përdoret për formimin e llojeve të fletë plastike. Kjo makinë miraton kontrollin e PLC, ajo ka grupi ka stabilitet të besueshme, zonë të madhe formimin, të prodhimit të lartë dhe shkallë automatike. Makinë mund të kryesisht formimin PSP materiau bl e cila është përdorur për enë të prodhuar ushqim, tabaka, tas, filxhan etj formimin, prerja, stacking janë bërë në të njëjtën makinë, duke kursyer të punës, përmirësimin e efikas, vijuese intensitetin e punës dhe uljen e kostos të prodhimit. procesi i prodhimit është për të vënë fletë shkumë në formimin e makinës, dhe produkt dhe humbje do të dalë nga pjesa e pasme.

Automatike disponueshme plastike enë ushqimi bërë makine

Grafiku Procesi i rrjedhës

Automatike disponueshme plastike enë ushqimi bërë makine

   • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !