EPE fruta dhe fruta perimeve shkumë neto linjat e prodhimit të prodhuesit dhe furnizuesit | Shuangji

EPE Fruta dhe perime linjat e prodhimit shkumë fruta neto

Përshkrim i shkurtër:


 • Model (Unit): SGEPEW-75
 • L / D: 55: 1
 • Vidë shpejtësi (r / min): 5-60
 • Kapaciteti (kg / h): 17-22
 • Foamrate: 10-48
 • Specifikimi (string) e produktit: 10-40
 • Fuqia totale (kW): 50
 • Madhësia e përgjithshme (m): 8x1.3x1.7
 • Pesha e përgjithshme (T): 4
 • Detail Product

  Product Tags

  双 吉 11

   

   

  Quick Details

  Përpunimit Lloji: shkumës Machine

  Industries zbatueshme: Prodhim bimëve

  Gjendja: New

  Lloji i Produktit: Foam Net

  Vendi i origjinës: Shandong, China (Mainland)

  Brand Name: Shuangji

  Tension: 380 v

  Fuqia (W): 50KW

  Dimension (L * W * H): 8000 * 1300 * 1700 mm

  Pesha: 4T

  Certifikimi: CE

  Garanci: 1 Viti

  Pas shitjes shërbimi me kusht që: mbështetje Video teknike, pjesë e lira rezervë, mbështetje Online

  Pikat kryesore shitur: Automatik

  Kapaciteti: 17-22 Kg / h

  Vidë Design: Single-vidë

  Vidë SPEED: r / min 5-60

  Furnizimi Aftësia

  Furnizimi Aftësia: 100 Set / vë në vit

  Packaging & dorëzimit

  Paketimi Detailsexport paketim standarde

  Lead Time:

  Sasia (vendos) 1 - 1.> 1

  Lindje. Koha (ditë) 15 të negociohet

  avantazhet e produktit

  EPE shkumë neto është një lloj i materialit të ri të butë paketim. Ajo është përdorur gjerësisht për paketën e produkteve të qelqit, precision, instrument, dhe lloje të ndryshme të frutave.

  双 吉

 • Previous:
 • Next:

 • EPE shkumë neto është një lloj i materialit të ri të butë paketim. Ajo është përdorur gjerësisht për paketën e produkteve të qelqit, precision, instrument, dhe lloje të ndryshme të frutave.

 • WhatsApp Online Chat !