FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Sa kohë keni qenë në këtë industri?

Më shumë se 20 vjet

Të cilat pajisje ju kryesisht prodhojnë?

Ne jemi profesionistë në makinë PE shkumë, PS makinë shkumë, PS shkumë kuti të ushqimit, pjatë Paper formimin e makinës, Paper vezë tabaka machine

Çfarë certifikimit ke bërë?

CE , ISO9001 , PC , SC

Sa njerëz ka në kompaninë tuaj?

80 njerëz

Cili qytet je në, të cilin aeroporti nuk kemi nevojë për të shkuar në?

Yantai City , provinca Shandong , ju mund të shkoni aeroportin Yantai Penglai dhe aeroportit Qingdao , ne do të marr ju në aeroport

Si në lidhje me tuaj pas shitjes shërbimi?

Inxhinier ynë do të shkojë në makinë provë vendit tuaj për ju , dhe të mësojnë se si të përdorin

Sa kohë është garanci makinë? Ku mund të blejmë pjesë pas garancisë?

Garancia është 1 vit. Ne do të dal pjesë të mjaftueshme rezervë për çdo makinë për të mbështetur GARANCI tonë, dhe nëse pjesët janë dëmtuar në garanci, ne do të ju dërgojnë pjesë të reja për të lira nga ajri. Dhe ekipi ynë profeesional teknik mund të ofrojë mbështetje të largët të udhëzojë dhe të zgjidhë problemin për ju.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !